purpose

Anciënniteit : 3798 dagen
Algemeen klassement : 11de
Reserve : 23 266 345 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Pony Welsh Muisgrijs
13:00
Energie
87%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 33627.32

Uithoudingsvermogen
2840.2485
5680.50
Snelheid
3512.121
7024.24
Dressuur
3175.591
6351.18
Galop
4766.619
9533.24
Draf
595.7945
1191.59
Springen
1923.2865
3846.57
Ras: WelshLeeftijd: 12 jaren 10 maanden
Soort: PonyHoogte: 133 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 388 kg
Vacht: Muisgrijs Geboren op: 23/02/2026
Producent: purpose

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 25674.60
Uithoudingsvermogen4337.58  Galop6787.91
Snelheid5362.18  Draf1400.01
Dressuur4849.71  Springen2937.21
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: M BLUPT AccєƖєяαᴛє
Moederdier: F 25673.81 AccєƖєяαᴛє
Welsh
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4337.58
4337.58
4337.58
4337.58
Snelheid
5362.18
5362.18
5362.18
5362.18
5362.18
Dressuur
4849.71
4849.71
4849.71
4849.71
4849.71
Galop
6787.91
6787.91
6787.91
6787.91
6787.91
6787.91
Draf
1400.01
1400.01
Springen
2937.21
2937.21
2937.21
Deze merrie heeft 2510 sterren van uitmuntendheid.

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

F 25674.60 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

F 25674.60 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 13 jaren 8 maanden
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen