Diditje97

Anciënniteit : 215 dagen
Algemeen klassement : 2053ste
Reserve : 409 106 equus
Geschiedenis van Eigenaren

Ryū

compagnonryu
Rijpaard Argentijnse Criollo Bruine Tovero
24:00
Energie
20%
Gezondheid
97%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 7150.18

Uithoudingsvermogen
940.4945
1880.99
Snelheid
664.594
1329.19
Dressuur
813.169
1626.34
Galop
386.7465
773.49
Draf
437.918
875.84
Springen
332.168
664.34
Ras: Argentijnse CriolloLeeftijd: 25 jaren 8 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 145 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 443 kg
Vacht: Bruine Tovero Geboren op: 05/03/2026
Producent: Diditje97 Winst: 41 505 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 052139
Cutting 0131835
Trail 061815
Reining 05103
Western Pleasure 061315
Genetisch potentieel Totaal: 7062.85
Uithoudingsvermogen1860.80  Galop775.03
Snelheid1316.63  Draf871.67
Dressuur1588.25  Springen650.46
BLUP:
94.67
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1860.8
1860.8
1860.8
Snelheid
1316.63
1316.63
Dressuur
1588.25
1588.25
Galop
775.037
775.037
Draf
871.677
871.677
Springen
650.46
650.46
Dit paard heeft 650 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

clochesSpringschoenen

snelheid: +6, dressuur: +6, springen: +6

eperonsSporen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

longeLonge

dressuur: +12, galop: +10, draf: +10

cramponsStiften

dressuur: +12

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapiswestern2xrouge2** Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonnet2xrougevert2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

compagnonryuRyū

uithoudingsvermogen:+8

heracleshorseshoesbarrelHoefijzer van Herakles-Barrel racing

uithoudingsvermogen:+12, snelheid: +12, galop: +6


Manege

Bueno is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen