Lottata

Anciënniteit : 2911 dagen
Algemeen klassement : 104ste
Reserve : 24 723 832 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard KWPN Zwart
09:00
Energie
100%
Gezondheid
8%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 30531.29

Uithoudingsvermogen
811.534
1623.07
Snelheid
3057.306
6114.61
Dressuur
3939.9355
7879.87
Galop
2396.9715
4793.94
Draf
1648.5405
3297.08
Springen
3411.36
6822.72
Ras: KWPNLeeftijd: 31 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 160 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 498 kg
Vacht: Zwart Geboren op: 07/03/2026
Producent: Lottata Winst: 1 928 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 02500
Showspringen 0200
Dressuur 0013
Genetisch potentieel Totaal: 25524.48
Uithoudingsvermogen1385.22  Galop4010.55
Snelheid5104.00  Draf2771.22
Dressuur6564.38  Springen5689.11
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H 25520.16 BLUPT goenavund
Moederdier: M 25522.30 BLUPT goenavund
KWPN
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1385.22
1385.22
Snelheid
5104
5104
5104
5104
5104
Dressuur
6564.38
6564.38
6564.38
6564.38
6564.38
6564.38
Galop
4010.55
4010.55
4010.55
4010.55
Draf
2771.22
2771.22
2771.22
Springen
5689.11
5689.11
5689.11
5689.11
5689.11
Dit paard heeft 2496 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+18, snelheid: +18, dressuur: +18, galop: +18, draf: +18, springen: +18

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

clochesSpringschoenen

snelheid: +6, dressuur: +6, springen: +6

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
9. November 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H 25524.48 BLUPT is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 7
arbreStamboom
chevalNakomelingen