swissangel

Anciënniteit : 4486 dagen
Algemeen klassement : 705ste
Reserve : 82 277 856 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Duits Zadelpaard Gestippeld grijs
17:30
Energie
22%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 297.81

Uithoudingsvermogen
15.642
31.28
Snelheid
16.3075
32.62
Dressuur
43.0225
86.05
Galop
24.011
48.02
Draf
11.6515
23.30
Springen
38.2695
76.54
Ras: Duits ZadelpaardLeeftijd: 1 jaar 8 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 164 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 327 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 08/03/2026
Producent: swissangel

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 6973.00
Uithoudingsvermogen1115.68  Galop836.76
Snelheid1185.41  Draf697.30
Dressuur1673.52  Springen1464.33
BLUP:
-93.94
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Duits Zadelpaard
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1115.68
1115.68
Snelheid
1185.41
1185.41
Dressuur
1673.52
1673.52
1673.52
Galop
836.76
836.76
Draf
697.3
697.3
Springen
1464.33
1464.33
Dit paard heeft 640 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

Uranus Duits is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

pictoalertUranus Duits zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar 1 jaar 8 maanden!

Reproductie

pictoalertUranus Duits zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar 1 jaar 8 maanden!

Informatie