murillo

Anciënniteit : 4953 dagen
Algemeen klassement : 1226ste
Reserve : 14 297 219 equus
Geschiedenis van Eigenaren
vague
19:45
Energie
20%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 41166.55

Uithoudingsvermogen
3756.072
7512.14
Snelheid
1652.6715
3305.34
Dressuur
5108.258
10216.52
Galop
3004.8575
6009.72
Draf
4357.0435
8714.09
Springen
2704.372
5408.74
Ras: GoddelijkLeeftijd: 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 151 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 238 kg
Vacht: Goddelijk Geboren op: 09/04/2026
Producent: murillo

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

steen der wijzen
Genetisch potentieel Totaal: 7081.00
Uithoudingsvermogen1478.51  Galop1198.10
Snelheid1867.97  Draf388.74
Dressuur1338.31  Springen809.36
BLUP:
-18.08
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: soleildivin Wolk Misticial Divine Souls
Moederdier: soleildivin Dauw Misticial Divine Souls

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1478.51
1478.51
Snelheid
1867.97
1867.97
1867.97
Dressuur
1338.31
1338.31
Galop
1198.11
1198.11
Draf
388.74
388.74
Springen
809.36
809.36
Dit paard heeft 649 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Golf is een van de Waterpaarden.

Golf is de zoon van Dauw en Wolk.

Hij heeft uitzonderlijke vaardigheden die elke dag veranderen, waardoor hij mogelijk goed is in alles.

Golf kan niet worden verkocht.

Hier is een lijst van iedereen die eigenaar is van Golf

Manege

Golf is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

pictoalertGolf zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar 10 maanden!

Reproductie

Informatie