purpose

Anciënniteit : 3797 dagen
Algemeen klassement : 11de
Reserve : 23 239 055 equus
Geschiedenis van Eigenaren

Rozetten

Pony Welsh Roodschimmel
13:00
Energie
87%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 31338.21

Uithoudingsvermogen
2646.547
5293.09
Snelheid
3273.3775
6546.76
Dressuur
2959.304
5918.61
Galop
4467.5565
8935.11
Draf
530.1495
1060.30
Springen
1792.169
3584.34
Ras: WelshLeeftijd: 14 jaren 8 maanden
Soort: PonyHoogte: 133 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 400 kg
Vacht: Roodschimmel Geboren op: 09/04/2026
Producent: purpose Winst: 1 044 Equus
Genetisch potentieel Totaal: 25937.41
Uithoudingsvermogen4381.70  Galop6857.43
Snelheid5417.09  Draf1414.51
Dressuur4899.51  Springen2967.17
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: M 25936.66 AccєƖєяαᴛє
Moederdier: F 25935.78 AccєƖєяαᴛє
Welsh
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4381.7
4381.7
4381.7
4381.7
Snelheid
5417.09
5417.09
5417.09
5417.09
5417.09
Dressuur
4899.51
4899.51
4899.51
4899.51
4899.51
Galop
6857.43
6857.43
6857.43
6857.43
6857.43
6857.43
Draf
1414.51
1414.51
Springen
2967.17
2967.17
2967.17
Deze merrie heeft 2536 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

F 25937.41 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

F 25937.41 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 15 jaren 6 maanden
reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen