Rijpaard Franse draver Lever kastanje
10:00
Energie
54%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 6491.04

Uithoudingsvermogen
597.9295
1195.86
Snelheid
738.961
1477.92
Dressuur
511.5715
1023.14
Galop
151.2865
302.57
Draf
933.8995
1867.80
Springen
311.873
623.75
Ras: Franse draverLeeftijd: 3 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 170 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 496 kg
Vacht: Lever kastanje Geboren op: 28/04/2026
Producent: michelle-bruintje

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 25965.84
Uithoudingsvermogen4387.03  Galop1416.13
Snelheid5422.88  Draf6865.21
Dressuur4903.89  Springen2970.70
BLUP:
-80.98
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: C BLUPT Anglo-Normandiër
Moederdier: F BLUPT Anglo-Normandiër
Franse draver
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4387.03
4387.03
4387.03
4387.03
Snelheid
5422.88
5422.88
5422.88
5422.88
5422.88
Dressuur
4903.89
4903.89
4903.89
4903.89
4903.89
Galop
1416.13
1416.13
Draf
6865.21
6865.21
6865.21
6865.21
6865.21
6865.21
Springen
2970.7
2970.7
2970.7
Deze merrie heeft 2540 sterren van uitmuntendheid.

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8


Manege

F BLUPT is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Reproductie

Informatie

F BLUPT is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 4 jaren 4 maanden
reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen