Rinse

Anciënniteit : 4515 dagen
Algemeen klassement : 244ste
Reserve : 72 765 768 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Lusitano Donkerbruin
10:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 32382.83

Uithoudingsvermogen
1828.663
3657.33
Snelheid
2544.1115
5088.22
Dressuur
4550.6835
9101.37
Galop
2915.913
5831.83
Draf
3772.505
7545.01
Springen
579.5405
1159.08
Ras: LusitanoLeeftijd: 12 jaren 9 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 161 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 450 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 28/04/2026
Producent: shadow Winst: 4 583 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0965
Drafrace 0236
Cross-country 01116
Showspringen 0576
Dressuur 0318
Genetisch potentieel Totaal: 24674.43
Uithoudingsvermogen2785.07  Galop4445.50
Snelheid3877.69  Draf5750.16
Dressuur6515.36  Springen1300.65
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2785.07
2785.07
2785.07
Snelheid
3877.69
3877.69
3877.69
3877.69
Dressuur
6515.36
6515.36
6515.36
6515.36
6515.36
6515.36
Galop
4445.5
4445.5
4445.5
4445.5
Draf
5750.16
5750.16
5750.16
5750.16
5750.16
Springen
1300.65
1300.65
Deze merrie heeft 2411 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+38, snelheid: +38, dressuur: +38, galop: +38, draf: +38, springen: +38

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

bonnet2xrougevert2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bande2xrouge2** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

tapis3xusaZadeldeken 3***

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3


Manege

Tot:
31. December 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen