Melis89

Anciënniteit : 622 dagen
Algemeen klassement : 95ste
Reserve : 32 584 538 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Lusitano Palomino
09:00
Energie
99%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 4977.79

Uithoudingsvermogen
281.1245
562.25
Snelheid
390.9245
781.85
Dressuur
657.627
1315.25
Galop
448.0805
896.16
Draf
580.001
1160.00
Springen
131.14
262.28
Ras: LusitanoLeeftijd: 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 101 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 111 kg
Vacht: Palomino Geboren op: 29/10/2026
Producent: Melis89

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 24000.94
Uithoudingsvermogen2710.94  Galop4320.93
Snelheid3769.76  Draf5593.07
Dressuur6341.63  Springen1264.60
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H 24120.23* Special Lusi’s
Moederdier: Jetske Lusitano by shadow
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2710.94
2710.94
2710.94
Snelheid
3769.76
3769.76
3769.76
3769.76
Dressuur
6341.63
6341.63
6341.63
6341.63
6341.63
6341.63
Galop
4320.93
4320.93
4320.93
4320.93
Draf
5593.07
5593.07
5593.07
5593.07
5593.07
Springen
1264.61
1264.61
Dit paard heeft 2344 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard-pegasus Bruin
H24000.94 is jonger dan 6 maanden oud en leeft nog met zijn moeder, je hoeft hem dus nog niet in een manege te plaatsen.

Training

pictoalertH24000.94 zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar 2 maanden!

Reproductie

pictoalertH24000.94 zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar 2 maanden!

Informatie