Moniek

Anciënniteit : 7 dagen
Algemeen klassement : 12366ste
Reserve : 27 856 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Lipizzaner Kastanje
15:00
Energie
42%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 1085.43

Uithoudingsvermogen
3.85
7.70
Snelheid
344.1445
688.29
Dressuur
99.5985
199.20
Galop
67.7225
135.44
Draf
3.85
7.70
Springen
23.55
47.10
Ras: LipizzanerLeeftijd: 3 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 157 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 493 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 26/05/2026
Producent: Moniek

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 7375.00
Uithoudingsvermogen1166.73  Galop1312.75
Snelheid1702.15  Draf843.70
Dressuur1944.79  Springen404.88
BLUP:
-70.85
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Lipizzaner
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1166.73
1166.73
Snelheid
1702.15
1702.15
1702.15
Dressuur
1944.79
1944.79
1944.79
Galop
1312.75
1312.75
Draf
843.7
843.7
Springen
404.88
404.88
Dit paard heeft 681 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8


Manege

Wopke is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 0
arbreStamboom
chevalNakomelingen