Pony Fjord Brunblakk
08:00
Energie
88%
Gezondheid
100%
Moreel
88%

Vaardigheden

Totaal: 8316.07

Uithoudingsvermogen
737.9385
1475.88
Snelheid
1269.0775
2538.16
Dressuur
936.3825
1872.77
Galop
943.228
1886.46
Draf
208.2815
416.56
Springen
63.1285
126.26
Ras: FjordLeeftijd: 7 jaren 8 maanden
Soort: PonyHoogte: 144 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 459 kg
Vacht: Brunblakk Geboren op: 28/05/2026
Producent: Bianca's Stoeterij Winst: 231 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 0060
Genetisch potentieel Totaal: 11431.98
Uithoudingsvermogen1932.86  Galop2380.79
Snelheid3028.07  Draf1310.45
Dressuur2156.63  Springen623.18
BLUP:
4.08
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: h 15263
Moederdier: Lady* Bianca's Stoeterij
Fjord
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1932.86
1932.86
1932.86
Snelheid
3028.07
3028.07
3028.07
Dressuur
2156.63
2156.63
2156.63
Galop
2380.79
2380.79
2380.79
Draf
1310.45
1310.45
Springen
623.184
623.184
Deze merrie heeft 1087 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+13, snelheid: +13, dressuur: +13, galop: +13, draf: +13, springen: +13

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
29. Oktober 2026
Stal:
stal 1* drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** western zadel 3*** western hoofdstel 1* western zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 8 jaren
reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen