Melis89

Anciënniteit : 622 dagen
Algemeen klassement : 95ste
Reserve : 32 584 538 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Shetlander Bruin
09:30
Energie
99%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 0.00

Uithoudingsvermogen
0
0.00
Snelheid
0
0.00
Dressuur
0
0.00
Galop
0
0.00
Draf
0
0.00
Springen
0
0.00
Ras: ShetlanderLeeftijd: 2 maanden
Soort: PonyHoogte: 63 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 70 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 03/06/2026
Producent: VenomousBunny4

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 8011.04
Uithoudingsvermogen921.08  Galop1353.23
Snelheid1508.73  Draf446.05
Dressuur1671.97  Springen2109.96
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Hans Heij
Moederdier: Peble
Shetlander
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
921.084
921.084
Snelheid
1508.73
1508.73
Dressuur
1671.97
1671.97
1671.97
Galop
1353.23
1353.23
Draf
446.056
446.056
Springen
2109.97
2109.97
2109.97
Deze merrie heeft 744 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Pony Palomino Tobiano
V is minder dan 6 maanden oud en is nog bij haar moeder. Daarom hoef je haar niet in een manege op stal te zetten.

Training

pictoalertV zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar 2 maanden!

Reproductie

pictoalertV zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar 2 maanden!

Informatie