-Raven-

Anciënniteit : 877 dagen
Algemeen klassement : 1647ste
Reserve : 3 216 941 equus
Geschiedenis van Eigenaren

Rozetten

06:00
Energie
94%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 28888.93

Uithoudingsvermogen
721.1265
1442.25
Snelheid
1963.389
3926.78
Dressuur
4638.7935
9277.59
Galop
2940.5545
5881.11
Draf
3820.9715
7641.94
Springen
359.6325
719.26
Ras: LusitanoLeeftijd: 16 jaren 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 445 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 30/05/2026
Producent: -Raven- Winst: 41 203 Equus
Genetisch potentieel Totaal: 24871.05
Uithoudingsvermogen2807.24  Galop4481.08
Snelheid3908.45  Draf5794.91
Dressuur6568.74  Springen1310.63
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H25031.79/7787.39 Gold Diggers 2.0
Moederdier: Erebuspictoa からす
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2807.24
2807.24
2807.24
Snelheid
3908.45
3908.45
3908.45
3908.45
Dressuur
6568.74
6568.74
6568.74
6568.74
6568.74
6568.74
Galop
4481.08
4481.08
4481.08
4481.08
Draf
5794.91
5794.91
5794.91
5794.91
5794.91
Springen
1310.63
1310.63
Deze merrie heeft 2430 sterren van uitmuntendheid.

pommeorGouden appel

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

clochesSpringschoenen

snelheid: +6, dressuur: +6, springen: +6

longeLonge

dressuur: +12, galop: +10, draf: +10

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapis3xtriomphalZadeldeken 3***

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bonnet3xnoel13*** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3


Manege

24871.05 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen