Ladyy

Anciënniteit : 3090 dagen
Algemeen klassement : 75ste
Reserve : 2 934 529 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Pony Shetlander Zwarte tobiano
08:00
Energie
94%
Gezondheid
63%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 29800.45

Uithoudingsvermogen
1700.5725
3401.14
Snelheid
2811.399
5622.80
Dressuur
3116.907
6233.81
Galop
2516.064
5032.13
Draf
798.034
1596.07
Springen
3957.2495
7914.50
Ras: ShetlanderLeeftijd: 27 jaren 10 maanden
Soort: PonyHoogte: 107 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 298 kg
Vacht: Zwarte tobiano Geboren op: 09/06/2026
Producent: Ladyy Winst: 20 932 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 011318
Drafrace 04920
Cross-country 01258
Showspringen 03415
Dressuur 02013
droite
Genetisch potentieel Totaal: 24791.44
Uithoudingsvermogen2836.24  Galop4187.37
Snelheid4681.41  Draf1351.47
Dressuur5176.97  Springen6557.97
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2836.24
2836.24
2836.24
Snelheid
4681.41
4681.41
4681.41
4681.41
4681.41
Dressuur
5176.98
5176.98
5176.98
5176.98
5176.98
Galop
4187.37
4187.37
4187.37
4187.37
Draf
1351.47
1351.47
Springen
6557.97
6557.97
6557.97
6557.97
6557.97
6557.97
Deze merrie heeft 2422 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Sterre is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 28 jaren 4 maanden
reproductionDekkingen: 10
arbreStamboom
chevalNakomelingen