Hera

Anciënniteit : 2336 dagen
Algemeen klassement : 121ste
Reserve : 1 702 515 equus
Geschiedenis van Eigenaren
08:00
Energie
94%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 33987.55

Uithoudingsvermogen
1944.4385
3888.88
Snelheid
3209.545
6419.09
Dressuur
3549.355
7098.71
Galop
2871.105
5742.21
Draf
603.2875
1206.58
Springen
4816.045
9632.09
Ras: SterLeeftijd: 28 jaren 6 maanden
Soort: Pony-pegasusHoogte: 107 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 308 kg
Vacht: Zweetvos kastanje Geboren op: 10/06/2026
Producent: Hera Winst: 9 665 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 03813
Drafrace 0142
Cross-country 065110
Showspringen 0034
Dressuur 0000
droite
Genetisch potentieel Totaal: 25911.08
Uithoudingsvermogen2964.76  Galop4377.68
Snelheid4893.72  Draf1413.20
Dressuur5411.84  Springen6849.87
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2964.76
2964.76
2964.76
Snelheid
4893.72
4893.72
4893.72
4893.72
4893.72
Dressuur
5411.84
5411.84
5411.84
5411.84
5411.84
Galop
4377.69
4377.69
4377.69
4377.69
Draf
1413.2
1413.2
Springen
6849.87
6849.87
6849.87
6849.87
6849.87
6849.87
Deze merrie heeft 2534 sterren van uitmuntendheid.

sangmedusePegasus

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +4, dressuur: +4

pommeorGouden appel

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

falabellaFalabella

snelheid: +8, dressuur: +7, galop: +9

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


ĐⱤ₳₵₳Ɽł₴ is een van de Sterrenpaarden

Elke dag kun je een sterrenprijsbeker winnen door een competitie met deze merrie te winnen.

Verzamel genoeg prijsbekers om het volgende te winnen: 25 fragmenten van een willekeurig goddelijk paard uit de Edelstenen-serie

Je kunt tot 1000 goddelijke fragmenten krijgen met je merrie.

ĐⱤ₳₵₳Ɽł₴ kan niet worden verkocht.

Er kan niet met deze merrie worden gefokt.

Manege

ĐⱤ₳₵₳Ɽł₴ is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

ĐⱤ₳₵₳Ɽł₴ kan niet fokken.
reproductionDekkingen: 9
arbreStamboom
chevalNakomelingen