Veulen Lusitano Gestippeld grijs
10:00
Energie
96%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 7592.97

Uithoudingsvermogen
428.514
857.03
Snelheid
596.6605
1193.32
Dressuur
1002.511
2005.02
Galop
684.1475
1368.30
Draf
884.6155
1769.23
Springen
200.0345
400.07
Ras: LusitanoLeeftijd: een paar uur
Soort: RijpaardHoogte: 96 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 96 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 29/08/2026
Producent: evelien_4

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 24383.32
Uithoudingsvermogen2752.18  Galop4394.01
Snelheid3832.12  Draf5681.54
Dressuur6438.73  Springen1284.74
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: strongy ♥femmielove stable♥
Moederdier: Aurora - sᴀɴᴄᴛᴜs -
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2752.18
2752.18
2752.18
Snelheid
3832.12
3832.12
3832.12
3832.12
Dressuur
6438.73
6438.73
6438.73
6438.73
6438.73
6438.73
Galop
4394.01
4394.01
4394.01
4394.01
Draf
5681.54
5681.54
5681.54
5681.54
5681.54
Springen
1284.74
1284.74
Dit paard heeft 2382 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard-pegasus Palomino
Alyosha is jonger dan 6 maanden oud en leeft nog met zijn moeder, je hoeft hem dus nog niet in een manege te plaatsen.

Training

pictoalertAlyosha zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Reproductie

pictoalertAlyosha zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Informatie