willy0123

Anciënniteit : 5370 dagen
Algemeen klassement : 4de
Reserve : 444 399 279 equus
Geschiedenis van Eigenaren
normal
11:15
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 34824.15

Uithoudingsvermogen
1966.339
3932.68
Snelheid
2734.0945
5468.19
Dressuur
4600.596
9201.19
Galop
3132.0815
6264.16
Draf
4058.9255
8117.85
Springen
920.036
1840.07
Ras: LusitanoLeeftijd: 23 jaren 8 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 471 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 26/06/2026
Producent: tonn Winst: 1 986 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0275
Showspringen 02010
Dressuur 0024
Genetisch potentieel Totaal: 26534.92
Uithoudingsvermogen2997.54  Galop4778.66
Snelheid4170.58  Draf6180.81
Dressuur7008.42  Springen1398.91
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H blupt Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: M blupt Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2997.54
2997.54
2997.54
Snelheid
4170.58
4170.58
4170.58
4170.58
Dressuur
7008.42
7008.42
7008.42
7008.42
7008.42
7008.42
Galop
4778.66
4778.66
4778.66
4778.66
4778.66
Draf
6180.81
6180.81
6180.81
6180.81
6180.81
6180.81
Springen
1398.91
1398.91
Deze merrie heeft 2596 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+15, snelheid: +15, dressuur: +15, galop: +15, draf: +15, springen: +15

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

pommevintageAntieke Appel

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11

heracleshorseshoescsoHoefijzer van Herakles-Showspringen

snelheid: +8, dressuur: +8, springen: +14


Manege

Tot:
5. November 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 1* klassiek zadeldeken

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 24 jaren 4 maanden
reproductionDekkingen: 8
arbreStamboom
chevalNakomelingen