Caballo

Anciënniteit : 92 dagen
Algemeen klassement : 2458ste
Reserve : 81 093 equus
Geschiedenis van Eigenaren

Sharkjira

compagnonsharksidhe7
Pony-pegasus Connemara Gestippeld grijs
24:00
Energie
22%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 17086.29

Uithoudingsvermogen
2340.243
4680.49
Snelheid
1445.096
2890.19
Dressuur
1784.774
3569.55
Galop
976.4345
1952.87
Draf
300.6695
601.34
Springen
1695.929
3391.86
Ras: ConnemaraLeeftijd: 29 jaren 4 maanden
Soort: Pony-pegasusHoogte: 145 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 415 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 26/07/2026
Producent: Caballo Winst: 15 848 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 041114
Drafrace 061414
Cross-country 0102930
Showspringen 031223
Dressuur 02712
Genetisch potentieel Totaal: 13606.15
Uithoudingsvermogen3601.21  Galop1556.62
Snelheid2299.42  Draf746.30
Dressuur2832.03  Springen2570.55
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Northern Light De Marsman
Moederdier: 20 River of the meadow
Connemara
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3601.21
3601.21
3601.21
3601.21
Snelheid
2299.43
2299.43
2299.43
Dressuur
2832.03
2832.03
2832.03
Galop
1556.62
1556.62
Draf
746.309
746.309
Springen
2570.55
2570.55
2570.55
Deze merrie heeft 1304 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+16, snelheid: +16, dressuur: +16, galop: +16, draf: +16, springen: +16

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

sangmedusePegasus

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +4, dressuur: +4

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

clochesSpringschoenen

snelheid: +6, dressuur: +6, springen: +6

eperonsSporen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

longeLonge

dressuur: +12, galop: +10, draf: +10

cramponsStiften

uithoudingsvermogen:+12

tapis3xtriomphalZadeldeken 3***

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bonnet3xtriomphal3*** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bande3xtriomphal3*** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

packtriomphalOverwinningspakket

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8, dressuur: +8, galop: +8, draf: +8, springen: +8

clippingAangepast scheerpatroon

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

tailbraid2Geweven staartvlecht

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

compagnonsharksidhe7Sharkjira

springen: +13


Manege

Tot:
24. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** western zadel 3*** western hoofdstel 1* western zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen