Melis89

Anciënniteit : 621 dagen
Algemeen klassement : 95ste
Reserve : 32 595 070 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Lusitano Bruin
09:30
Energie
99%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 5200.59

Uithoudingsvermogen
293.3485
586.70
Snelheid
408.5485
817.10
Dressuur
687.059
1374.12
Galop
468.438
936.88
Draf
605.869
1211.74
Springen
137.03
274.06
Ras: LusitanoLeeftijd: 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 103 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 113 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 09/10/2026
Producent: Melis89

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 25075.15
Uithoudingsvermogen2828.82  Galop4517.24
Snelheid3939.71  Draf5842.52
Dressuur6625.45  Springen1321.41
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2828.82
2828.82
2828.82
Snelheid
3939.71
3939.71
3939.71
3939.71
Dressuur
6625.45
6625.45
6625.45
6625.45
6625.45
6625.45
Galop
4517.24
4517.24
4517.24
4517.24
Draf
5842.52
5842.52
5842.52
5842.52
5842.52
Springen
1321.41
1321.41
Deze merrie heeft 2450 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard Palomino
M25075.15 is minder dan 6 maanden oud en is nog bij haar moeder. Daarom hoef je haar niet in een manege op stal te zetten.

Training

pictoalertM25075.15 zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar 2 maanden!

Reproductie

pictoalertM25075.15 zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar 2 maanden!

Informatie