xxxnatjexxx

Anciënniteit : 3633 dagen
Algemeen klassement : 375ste
Reserve : 36 261 883 equus
Geschiedenis van Eigenaren
14:30
Energie
9%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 14521.13

Uithoudingsvermogen
874.6
1749.20
Snelheid
1528.361
3056.72
Dressuur
1083.5485
2167.10
Galop
1244.896
2489.79
Draf
627.066
1254.13
Springen
1902.0955
3804.19
Ras: Newfoundland PonyLeeftijd: 10 jaren 4 maanden
Soort: Pony-pegasusHoogte: 137 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 384 kg
Vacht: Roodbruin Geboren op: 06/08/2026
Producent: xxxnatjexxx Winst: 1 617 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0002
Drafrace 0000
Cross-country 04165
Showspringen 0000
Dressuur 01635
Genetisch potentieel Totaal: 12049.10
Uithoudingsvermogen1453.79  Galop2069.31
Snelheid2530.66  Draf1292.68
Dressuur1801.11  Springen2901.55
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1453.79
1453.79
Snelheid
2530.66
2530.66
2530.66
Dressuur
1801.11
1801.11
1801.11
Galop
2069.31
2069.31
2069.31
Draf
1292.68
1292.68
Springen
2901.55
2901.55
2901.55
Dit paard heeft 1149 sterren van uitmuntendheid.

sangmedusePegasus

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +4, dressuur: +4

pommeorGouden appel

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique2xbleublanc2** Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonnet2xrougeblanc2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bande2xblanc2** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonuscouleurKleur

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2


Manege

h12049.10 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

h12049.10 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 17
arbreStamboom
chevalNakomelingen