Ladyy

Anciënniteit : 3090 dagen
Algemeen klassement : 75ste
Reserve : 2 939 307 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Shetlander Lever kastanje Tobiano
09:45
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 5058.46

Uithoudingsvermogen
289.3455
578.69
Snelheid
477.531
955.06
Dressuur
528.2385
1056.48
Galop
427.1785
854.36
Draf
137.827
275.65
Springen
669.111
1338.22
Ras: ShetlanderLeeftijd: 4 maanden
Soort: PonyHoogte: 80 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 95 kg
Vacht: Lever kastanje Tobiano Geboren op: 18/08/2026
Producent: Ladyy

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 24943.11
Uithoudingsvermogen2853.50  Galop4212.81
Snelheid4709.38  Draf1359.24
Dressuur5209.45  Springen6598.73
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2853.5
2853.5
2853.5
Snelheid
4709.38
4709.38
4709.38
4709.38
4709.38
Dressuur
5209.45
5209.45
5209.45
5209.45
5209.45
Galop
4212.81
4212.81
4212.81
4212.81
Draf
1359.24
1359.24
Springen
6598.73
6598.73
6598.73
6598.73
6598.73
6598.73
Dit paard heeft 2436 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9


Manege

Pony Lever kastanje Tobiano
Chippie is jonger dan 6 maanden oud en leeft nog met zijn moeder, je hoeft hem dus nog niet in een manege te plaatsen.

Training

pictoalertChippie zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar 4 maanden!

Reproductie

pictoalertChippie zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar 4 maanden!

Informatie