Spirit.

Anciënniteit : 2459 dagen
Algemeen klassement : 854ste
Reserve : 1 341 132 equus
Geschiedenis van Eigenaren

Big

compagnonpig
14:30
Energie
98%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 22911.89

Uithoudingsvermogen
2394.3085
4788.62
Snelheid
3085.086
6170.17
Dressuur
2162.5155
4325.03
Galop
1927.149
3854.30
Draf
581.3855
1162.77
Springen
1305.5025
2611.01
Ras: ArabierLeeftijd: 29 jaren 2 maanden
Soort: Rijpaard-pegasusHoogte: 157 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 455 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 18/08/2026
Producent: Spirit. Winst: 6 202 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0323
Drafrace 0142
Cross-country 0124
Showspringen 018193
Dressuur 0113
droite
Genetisch potentieel Totaal: 19008.66
Uithoudingsvermogen3964.18  Galop3208.54
Snelheid5038.49  Draf1036.39
Dressuur3590.26  Springen2170.80
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Solo Dark side
Moederdier: sᥙᥣtᥲᥒ The Proud Arabians
Arabier
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3964.18
3964.18
3964.18
3964.18
Snelheid
5038.49
5038.49
5038.49
5038.49
5038.49
Dressuur
3590.26
3590.26
3590.26
3590.26
Galop
3208.54
3208.54
3208.54
3208.54
Draf
1036.39
1036.39
Springen
2170.8
2170.8
2170.8
Deze merrie heeft 1844 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+17, snelheid: +17, dressuur: +17, galop: +17, draf: +17, springen: +17

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

sangmedusePegasus

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +4, dressuur: +4

pommeorGouden appel

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

brideclassique2x2** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

longeLonge

dressuur: +12, galop: +10, draf: +10

cramponsStiften

snelheid: +12

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande2xvert2** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonnet3xpinata3*** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

compagnonpigBig

uithoudingsvermogen:+18


Manege

Tot:
31. Oktober 2026
Stal:
stal 2** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 30 jaren
reproductionDekkingen: 11
arbreStamboom
chevalNakomelingen