Faith15

Anciënniteit : 144 dagen
Algemeen klassement : 609ste
Reserve : 4 182 120 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Pony Fjord Ulsblakk
23:30
Energie
33%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 20265.91

Uithoudingsvermogen
1441.348
2882.70
Snelheid
2808.2195
5616.44
Dressuur
2227.066
4454.13
Galop
2159.913
4319.83
Draf
1030.746
2061.49
Springen
465.661
931.32
Ras: FjordLeeftijd: 7 jaren 10 maanden
Soort: PonyHoogte: 145 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 459 kg
Vacht: Ulsblakk Geboren op: 15/08/2026
Producent: Faith15 Winst: 694 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0101
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 017125
Dressuur 0121
Genetisch potentieel Totaal: 21720.18
Uithoudingsvermogen3693.99  Galop4508.70
Snelheid5733.17  Draf2483.16
Dressuur4116.97  Springen1184.18
BLUP:
53.72
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: environnements Sam 21568.60
Moederdier: Gracie Tᴀʀɴɪsʜᴇᴅ
Fjord
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3693.99
3693.99
3693.99
3693.99
Snelheid
5733.17
5733.17
5733.17
5733.17
5733.17
Dressuur
4116.98
4116.98
4116.98
4116.98
Galop
4508.7
4508.7
4508.7
4508.7
Draf
2483.16
2483.16
2483.16
Springen
1184.18
1184.18
Deze merrie heeft 2115 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+17, snelheid: +17, dressuur: +17, galop: +17, draf: +17, springen: +17

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
5. November 2026
Stal:
stal 2** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 8 jaren 6 maanden
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen