dragonfly

Anciënniteit : 4806 dagen
Algemeen klassement : 154ste
Reserve : 261 773 equus
Geschiedenis van Eigenaren
14:45
Energie
41%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 13894.10

Uithoudingsvermogen
1859.8525
3719.70
Snelheid
589.4455
1178.89
Dressuur
1942.372
3884.74
Galop
460.561
921.12
Draf
495.963
991.93
Springen
1598.856
3197.71
Ras: New ForestLeeftijd: 24 jaren 2 maanden
Soort: Gevleugelde pony-eenhoorn Hoogte: 138 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 387 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 19/08/2026
Producent: Unknown User Winst: 1 749 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0110
Drafrace 0100
Cross-country 0000
Showspringen 0011
Dressuur 0000
droite
Genetisch potentieel Totaal: 14542.43
Uithoudingsvermogen3009.58  Galop2047.06
Snelheid1886.94  Draf1727.62
Dressuur3216.13  Springen2655.10
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3009.58
3009.58
3009.58
Snelheid
1886.94
1886.94
1886.94
Dressuur
3216.13
3216.13
3216.13
3216.13
Galop
2047.06
2047.06
2047.06
Draf
1727.62
1727.62
1727.62
Springen
2655.1
2655.1
2655.1
Deze merrie heeft 1396 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+38, snelheid: +38, dressuur: +38, galop: +38, draf: +38, springen: +38

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

sangmedusePegasus

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +4, dressuur: +4

corneEenhoorn

dressuur: +15

pommeorGouden appel

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

clochesSpringschoenen

snelheid: +6, dressuur: +6, springen: +6

eperonsSporen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

longeLonge

dressuur: +12, galop: +10, draf: +10

cramponsStiften

dressuur: +12

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Eenhoorns lijken op paarden, maar hebben een hoorn op hun voorhoofd. Deze hoorn geeft ze een + 15 dressuurbonus.

Ze worden op een speciale manier gefokt:

  • beide ouders moeten eenhoorns van hetzelfde ras zijn
  • en er moet één dekkingssessie beschikbaar zijn
dan heb je een kans van 1 op 5 dat je een eenhoornveulen krijgt.

Nadat dezelfde eenhoornmerrie 5 keer een veulen werpt zonder een eenhoornveulen te werpen, is de 6de gegarandeerd een eenhoornveulen.

Na het dekken van een eenhoornmerrie, moet je 10 uur in werkelijke tijd wachten voordat je haar opnieuw kunt dekken of voordat je een potentieel eenhoornmerrieveulen kunt dekken.

Manege

Tot:
28. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Blup is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 24 jaren 10 maanden
reproductionDekkingen: 9
arbreStamboom
chevalNakomelingen