nludwael

Anciënniteit : 157 dagen
Algemeen klassement : 2522ste
Reserve : 1 052 357 equus
Geschiedenis van Eigenaren

Mapache

companionratonlaveur1

Rozetten

pegase
24:00
Energie
54%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 30620.69

Uithoudingsvermogen
1729.6915
3459.38
Snelheid
2405.41
4810.82
Dressuur
4233.7635
8467.53
Galop
2757.5285
5515.06
Draf
3565.1405
7130.28
Springen
618.8105
1237.62
Ras: LusitanoLeeftijd: 19 jaren 6 maanden
Soort: Rijpaard-pegasusHoogte: 159 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 477 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 23/08/2026
Producent: nikki321 Winst: 17 021 Equus
Genetisch potentieel Totaal: 25442.67
Uithoudingsvermogen2872.25  Galop4583.97
Snelheid3997.57  Draf5926.57
Dressuur6722.31  Springen1339.99
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Rambo Royal
Moederdier: Cute Bear Lєλgυє Θƒ Δѕѕλѕѕιηѕ
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2872.25
2872.25
2872.25
Snelheid
3997.57
3997.57
3997.57
3997.57
Dressuur
6722.31
6722.31
6722.31
6722.31
6722.31
6722.31
Galop
4583.98
4583.98
4583.98
4583.98
Draf
5926.57
5926.57
5926.57
5926.57
5926.57
Springen
1339.99
1339.99
Deze merrie heeft 2487 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

sangmedusePegasus

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +4, dressuur: +4

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

clochesSpringschoenen

snelheid: +6, dressuur: +6, springen: +6

eperonsSporen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

longeLonge

dressuur: +12, galop: +10, draf: +10

cramponsStiften

dressuur: +12

bonnet2xvertbleu2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

pommevintageAntieke Appel

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11

tapisclassique3xpinataZadeldeken 3***

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

companionratonlaveur1Mapache

draf: +4

bandesamuraidragonBeenbeschermers voor Draaksamurai

uithoudingsvermogen:+10, snelheid: +10, dressuur: +10, galop: +10, draf: +10, springen: +10


Manege

Willy is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 6
arbreStamboom
chevalNakomelingen