Rijpaard Lusitano Gestippeld grijs
08:00
Energie
94%
Gezondheid
100%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 30893.60

Uithoudingsvermogen
952.9335
1905.87
Snelheid
2648.7455
5297.49
Dressuur
4467.025
8934.05
Galop
3037.57
6075.14
Draf
3929.748
7859.50
Springen
410.777
821.55
Ras: LusitanoLeeftijd: 10 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 160 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 502 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 22/08/2026
Producent: Ɛνєɾ∂ɾєαɱ ☘ Winst: 735 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0001
Drafrace 0000
Cross-country 0010
Showspringen 0800
Dressuur 0000
droite
Genetisch potentieel Totaal: 25703.50
Uithoudingsvermogen2899.32  Galop4630.22
Snelheid4036.56  Draf5989.21
Dressuur6794.83  Springen1353.35
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2899.32
2899.32
2899.32
Snelheid
4036.56
4036.56
4036.56
4036.56
Dressuur
6794.83
6794.83
6794.83
6794.83
6794.83
6794.83
Galop
4630.23
4630.23
4630.23
4630.23
4630.23
Draf
5989.21
5989.21
5989.21
5989.21
5989.21
Springen
1353.35
1353.35
Dit paard heeft 2513 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

clochesSpringschoenen

snelheid: +6, dressuur: +6, springen: +6

eperonsSporen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

longeLonge

dressuur: +12, galop: +10, draf: +10

cramponsStiften

dressuur: +12

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Ross is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 6
arbreStamboom
chevalNakomelingen