Veulen Shetlander Gestippeld grijs
09:45
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 2156.14

Uithoudingsvermogen
123.3155
246.63
Snelheid
203.624
407.25
Dressuur
225.3685
450.74
Galop
182.211
364.42
Draf
58.902
117.80
Springen
284.6515
569.30
Ras: ShetlanderLeeftijd: 6 maanden
Soort: PonyHoogte: 77 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 101 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 30/08/2026
Producent: Dreamstables

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 15863.82
Uithoudingsvermogen1814.58  Galop2681.23
Snelheid2996.33  Draf866.74
Dressuur3316.30  Springen4188.64
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Beach boy Dark side
Moederdier: picto3Prinsespicto3 Dreamstables
Shetlander
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1814.58
1814.58
1814.58
Snelheid
2996.33
2996.33
2996.33
Dressuur
3316.3
3316.3
3316.3
3316.3
Galop
2681.23
2681.23
2681.23
Draf
866.741
866.741
Springen
4188.64
4188.64
4188.64
4188.64
Dit paard heeft 1529 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

Mojito is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

pictoalertMojito zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar 6 maanden!

Reproductie

pictoalertMojito zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar 6 maanden!

Informatie