Pony Shetlander Gestippeld grijs
15:00
Energie
35%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 848.30

Uithoudingsvermogen
2.2545
4.51
Snelheid
80.746
161.49
Dressuur
212.361
424.72
Galop
85.265
170.53
Draf
39.1265
78.25
Springen
4.3985
8.80
Ras: ShetlanderLeeftijd: 4 jaren 10 maanden
Soort: PonyHoogte: 91 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 253 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 25/08/2026
Producent: lisanne36 Winst: 46 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0001
Genetisch potentieel Totaal: 7921.00
Uithoudingsvermogen906.16  Galop1340.23
Snelheid1497.07  Draf434.86
Dressuur1653.90  Springen2088.78
BLUP:
-65.81
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Shetlander
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
906.16
906.16
Snelheid
1497.07
1497.07
Dressuur
1653.9
1653.9
1653.9
Galop
1340.23
1340.23
Draf
434.86
434.86
Springen
2088.78
2088.78
2088.78
Dit paard heeft 735 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Cookiedouw is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen