08:00
Energie
94%
Gezondheid
100%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 252.15

Uithoudingsvermogen
0
0.00
Snelheid
39.7625
79.53
Dressuur
86.187
172.37
Galop
0
0.00
Draf
0
0.00
Springen
0.124
0.25
Ras: ShetlanderLeeftijd: 3 jaren 4 maanden
Soort: PonyHoogte: 102 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 306 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 30/08/2026
Producent: ice0whitney

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 7951.00
Uithoudingsvermogen909.59  Galop1345.31
Snelheid1502.74  Draf436.51
Dressuur1660.17  Springen2096.67
BLUP:
-81.72
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Shetlander
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
909.59
909.59
Snelheid
1502.74
1502.74
Dressuur
1660.17
1660.17
1660.17
Galop
1345.31
1345.31
Draf
436.51
436.51
Springen
2096.68
2096.68
2096.68
Deze merrie heeft 738 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique2xrose2** Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonnet2xnoirrose2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bande2xrose2** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonuscouleurKleur

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

pommeorGouden appel

uithoudingsvermogen:+5, snelheid: +5, dressuur: +5, galop: +5, draf: +5, springen: +5


Manege

-Prinses- is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Dracht

chevalSinds: 2 maanden
maleVoorvader: Beach boy Dark side

Informatie

reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen