Veulen Knabstrupper Zwarte few-spot
18:00
Energie
21%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 18.00

Uithoudingsvermogen
1.5
3.00
Snelheid
1.5
3.00
Dressuur
1.5
3.00
Galop
1.5
3.00
Draf
1.5
3.00
Springen
1.5
3.00
Ras: KnabstrupperLeeftijd: 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 141 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 220 kg
Vacht: Zwarte few-spot Geboren op: 31/08/2026
Producent: Bibarel

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

steen der wijzen
Genetisch potentieel Totaal: 7957.00
Uithoudingsvermogen727.26  Galop1182.41
Snelheid909.49  Draf1591.40
Dressuur2000.39  Springen1546.05
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Knabstrupper
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
727.26
727.26
Snelheid
909.49
909.49
Dressuur
2000.39
2000.39
2000.39
Galop
1182.41
1182.41
Draf
1591.4
1591.4
1591.4
Springen
1546.05
1546.05
Dit paard heeft 739 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

Red is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

pictoalertRed zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar 10 maanden!

Reproductie

pictoalertRed zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar 10 maanden!

Informatie