Rijpaard Lusitano Wildkleur
21:00
Energie
20%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 8565.95

Uithoudingsvermogen
127.1565
254.31
Snelheid
180.892
361.78
Dressuur
2219.527
4439.05
Galop
1396.192
2792.38
Draf
257.5165
515.03
Springen
101.6895
203.38
Ras: LusitanoLeeftijd: 3 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 464 kg
Vacht: Wildkleur Geboren op: 06/09/2026
Producent: jjiinnttee

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 22573.53
Uithoudingsvermogen2493.07  Galop4045.05
Snelheid3587.06  Draf5142.43
Dressuur5955.81  Springen1350.10
BLUP:
-49.87
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Pelo Łųά Ðôųяάđά
Moederdier: v 19744 XxMoontjeXx
Lusitano
87.5%
KWPN
12.5%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2493.07
2493.07
2493.07
Snelheid
3587.06
3587.06
3587.06
3587.06
Dressuur
5955.81
5955.81
5955.81
5955.81
5955.81
Galop
4045.05
4045.05
4045.05
4045.05
Draf
5142.44
5142.44
5142.44
5142.44
5142.44
Springen
1350.1
1350.1
Deze merrie heeft 2201 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

v 22573 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 4 jaren 8 maanden
reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen