Veulen Tinker Palomino Tobiano
10:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 0.00

Uithoudingsvermogen
0
0.00
Snelheid
0
0.00
Dressuur
0
0.00
Galop
0
0.00
Draf
0
0.00
Springen
0
0.00
Ras: TinkerLeeftijd: 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 104 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 116 kg
Vacht: Palomino Tobiano Geboren op: 05/09/2026
Producent: caramelpony

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

steen der wijzen
Genetisch potentieel Totaal: 7987.00
Uithoudingsvermogen2053.46  Galop1368.97
Snelheid684.48  Draf684.49
Dressuur1666.89  Springen1528.71
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Tinker
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2053.46
2053.46
2053.46
Snelheid
684.48
684.48
Dressuur
1666.89
1666.89
1666.89
Galop
1368.97
1368.97
Draf
684.49
684.49
Springen
1528.71
1528.71
Dit paard heeft 741 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard Tinker Palomino Tobiano
Divine is jonger dan 6 maanden oud en leeft nog met zijn moeder, je hoeft hem dus nog niet in een manege te plaatsen.

Training

pictoalertDivine zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar 2 maanden!

Reproductie

pictoalertDivine zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar 2 maanden!

Informatie