Veulen Appaloosa Kastanje deken
10:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 0.00

Uithoudingsvermogen
0
0.00
Snelheid
0
0.00
Dressuur
0
0.00
Galop
0
0.00
Draf
0
0.00
Springen
0
0.00
Ras: AppaloosaLeeftijd: 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 98 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 108 kg
Vacht: Kastanje deken Geboren op: 07/09/2026
Producent: lisanne36

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 6252.10
Uithoudingsvermogen728.97  Galop1167.81
Snelheid1335.21  Draf348.56
Dressuur1259.30  Springen1412.24
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: SCP 4 573,22 PrimedHooves
Moederdier: Cookie
Appaloosa
50.0%
Shetlander
50.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
728.973
728.973
Snelheid
1335.21
1335.21
Dressuur
1259.3
1259.3
Galop
1167.81
1167.81
Draf
348.567
348.567
Springen
1412.24
1412.24
Deze merrie heeft 567 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Pony Gestippeld grijs
Kaneelbroodje is minder dan 6 maanden oud en is nog bij haar moeder. Daarom hoef je haar niet in een manege op stal te zetten.

Training

pictoalertKaneelbroodje zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar 2 maanden!

Reproductie

pictoalertKaneelbroodje zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar 2 maanden!

Informatie