Storm

Anciënniteit : 4 dagen
Algemeen klassement : 16119ste
Reserve : 1 285 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Hannoveraan Zweetvos kastanje
09:30
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 4.80

Uithoudingsvermogen
0.4
0.80
Snelheid
0.4
0.80
Dressuur
0.4
0.80
Galop
0.4
0.80
Draf
0.4
0.80
Springen
0.4
0.80
Ras: HannoveraanLeeftijd: 1 jaar 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 151 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 257 kg
Vacht: Zweetvos kastanje Geboren op: 07/09/2026
Producent: Storm

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

steen der wijzen
Genetisch potentieel Totaal: 7999.00
Uithoudingsvermogen914.29  Galop1353.43
Snelheid1511.81  Draf439.14
Dressuur1670.99  Springen2109.34
BLUP:
-96.81
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Hannoveraan
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
914.29
914.29
Snelheid
1511.81
1511.81
Dressuur
1670.99
1670.99
1670.99
Galop
1353.43
1353.43
Draf
439.14
439.14
Springen
2109.34
2109.34
2109.34
Deze merrie heeft 743 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Cookie is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

pictoalertCookie zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar 1 jaar 2 maanden!

Reproductie

pictoalertCookie zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar 1 jaar 2 maanden!

Informatie