Lisaisunluky

Anciënniteit : 14 dagen
Algemeen klassement : 6401ste
Reserve : 2 692 equus
Geschiedenis van Eigenaren

Anemoonvis

compagnonclownfish
Rijpaard KWPN Donkerbruin
18:00
Energie
29%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 3750.55

Uithoudingsvermogen
113.168
226.34
Snelheid
146.8495
293.70
Dressuur
823.473
1646.95
Galop
66.819
133.64
Draf
32.4875
64.97
Springen
692.4765
1384.95
Ras: KWPNLeeftijd: 5 jaren 8 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 160 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 449 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 07/09/2026
Producent: Lisaisunluky Winst: 107 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0100
Showspringen 0132
Dressuur 0001
Genetisch potentieel Totaal: 7999.00
Uithoudingsvermogen434.35  Galop1256.64
Snelheid1599.80  Draf868.69
Dressuur2056.54  Springen1782.98
BLUP:
-21.52
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
KWPN
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
434.35
434.35
Snelheid
1599.8
1599.8
1599.8
Dressuur
2056.54
2056.54
2056.54
Galop
1256.64
1256.64
Draf
868.69
868.69
Springen
1782.98
1782.98
1782.98
Deze merrie heeft 742 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+14, snelheid: +14, dressuur: +14, galop: +14, draf: +14, springen: +14

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

clochesSpringschoenen

snelheid: +6, dressuur: +6, springen: +6

eperonsSporen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

compagnonclownfishAnemoonvis

springen: +3


Manege

Tot:
24. December 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Dracht

chevalSinds: een paar uur
maleVoorvader: Bravo Dark side

Informatie

reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen