Rijpaard Curly Gestippeld grijze tobiano
15:30
Energie
70%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 1354.82

Uithoudingsvermogen
200.3315
400.66
Snelheid
185.3205
370.64
Dressuur
164.3465
328.69
Galop
79.6295
159.26
Draf
26.1825
52.37
Springen
21.6015
43.20
Ras: CurlyLeeftijd: 5 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 145 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 460 kg
Vacht: Gestippeld grijze tobiano Geboren op: 10/09/2026
Producent: moonmoondrop7785 Winst: 23 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 8008.93
Uithoudingsvermogen1379.60  Galop1459.49
Snelheid1846.59  Draf842.21
Dressuur1559.45  Springen921.58
BLUP:
-58.73
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: 100blup trailwinner
Moederdier: celly
Hannoveraan
25.0%
Fjord
25.0%
Argentijnse Criollo
25.0%
Curly
25.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1379.6
1379.6
Snelheid
1846.59
1846.59
1846.59
Dressuur
1559.45
1559.45
Galop
1459.49
1459.49
Draf
842.219
842.219
Springen
921.581
921.581
Deze merrie heeft 743 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

sandy is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 6 jaren 2 maanden
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen