Deniro

Anciënniteit : 19 dagen
Algemeen klassement : 8330ste
Reserve : 70 440 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Paint Lever kastanje Tobiano
18:30
Energie
55%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 3425.27

Uithoudingsvermogen
148.9125
297.82
Snelheid
231.302
462.60
Dressuur
952.4135
1904.83
Galop
204.405
408.81
Draf
50.5255
101.05
Springen
125.0785
250.16
Ras: PaintLeeftijd: 2 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 159 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 491 kg
Vacht: Lever kastanje Tobiano Geboren op: 12/09/2026
Producent: Deniro

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 15909.47
Uithoudingsvermogen2689.80  Galop3005.97
Snelheid4202.45  Draf870.48
Dressuur3321.38  Springen1819.38
BLUP:
-77.16
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Mr Rock & Roll Paint By Tess06
Moederdier: Moederkip
Paint
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2689.8
2689.8
2689.8
Snelheid
4202.45
4202.45
4202.45
4202.45
Dressuur
3321.38
3321.38
3321.38
3321.38
Galop
3005.97
3005.97
3005.97
Draf
870.487
870.487
Springen
1819.38
1819.38
1819.38
Dit paard heeft 1534 sterren van uitmuntendheid.

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8


Manege

whiskey in diamonds is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 0
arbreStamboom
chevalNakomelingen