sas844

Anciënniteit : 5311 dagen
Algemeen klassement : 14de
Reserve : 74 099 768 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Argentijnse Criollo Bruine Tovero
13:00
Energie
88%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 25814.43

Uithoudingsvermogen
4360.617
8721.23
Snelheid
3023.0395
6046.08
Dressuur
3624.404
7248.81
Galop
596.5435
1193.09
Draf
674.361
1348.72
Springen
628.2505
1256.50
Ras: Argentijnse CriolloLeeftijd: 14 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 150 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 436 kg
Vacht: Bruine Tovero Geboren op: 11/09/2026
Producent: larissa12 Winst: 386 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02010
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 26835.67
Uithoudingsvermogen7081.47  Galop2942.98
Snelheid5015.83  Draf3326.89
Dressuur6013.00  Springen2455.50
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
7081.47
7081.47
7081.47
7081.47
7081.47
7081.47
Snelheid
5015.83
5015.83
5015.83
5015.83
5015.83
Dressuur
6013
6013
6013
6013
6013
Galop
2942.98
2942.98
2942.98
Draf
3326.89
3326.89
3326.89
3326.89
Springen
2455.5
2455.5
2455.5
Deze merrie heeft 2627 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique2xrouge2** Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonnet2xrougebleu2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bande2xrouge2** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonuscouleurKleur

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2


Manege

Ariel Blupt is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Ariel Blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 15 jaren
reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen