amyyy

Anciënniteit : 3 dagen
Algemeen klassement : 15186ste
Reserve : 3 586 equus
Geschiedenis van Eigenaren
10:00
Energie
7%
Gezondheid
56%
Moreel
88%

Vaardigheden

Totaal: 76.89

Uithoudingsvermogen
0
0.00
Snelheid
5.0275
10.05
Dressuur
12.381
24.76
Galop
5.431
10.86
Draf
0
0.00
Springen
15.6035
31.21
Ras: ShetlanderLeeftijd: 4 jaren 2 maanden
Soort: PonyHoogte: 104 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 219 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 11/09/2026
Producent: amyyy Winst: 2 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 8023.00
Uithoudingsvermogen917.83  Galop1357.49
Snelheid1516.35  Draf440.46
Dressuur1675.20  Springen2115.67
BLUP:
-78.16
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Shetlander
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
917.83
917.83
Snelheid
1516.35
1516.35
Dressuur
1675.2
1675.2
1675.2
Galop
1357.49
1357.49
Draf
440.46
440.46
Springen
2115.67
2115.67
2115.67
Deze merrie heeft 745 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique2xrose2** Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonnet2xnoirrose2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bande2xrose2** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonuscouleurKleur

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

pommeorGouden appel

uithoudingsvermogen:+5, snelheid: +5, dressuur: +5, galop: +5, draf: +5, springen: +5


Manege

-Prinses- is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 4 jaren 10 maanden
reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen