Raft

Anciënniteit : 5 dagen
Algemeen klassement : 14135ste
Reserve : 4 888 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Paint Kastanje overo
10:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 0.00

Uithoudingsvermogen
0
0.00
Snelheid
0
0.00
Dressuur
0
0.00
Galop
0
0.00
Draf
0
0.00
Springen
0
0.00
Ras: PaintLeeftijd: 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 127 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 159 kg
Vacht: Kastanje overo Geboren op: 11/09/2026
Producent: Raft

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

steen der wijzen
Genetisch potentieel Totaal: 8023.00
Uithoudingsvermogen1357.49  Galop1517.15
Snelheid2115.67  Draf440.46
Dressuur1675.20  Springen917.03
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Paint
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1357.49
1357.49
Snelheid
2115.67
2115.67
2115.67
Dressuur
1675.2
1675.2
1675.2
Galop
1517.15
1517.15
Draf
440.46
440.46
Springen
917.03
917.03
Deze merrie heeft 745 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Marly is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

pictoalertMarly zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar 6 maanden!

Reproductie

pictoalertMarly zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar 6 maanden!

Informatie