12:15
Energie
67%
Gezondheid
86%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 288.30

Uithoudingsvermogen
0
0.00
Snelheid
0
0.00
Dressuur
102.956
205.91
Galop
21.8265
43.65
Draf
4.11
8.22
Springen
15.2595
30.52
Ras: ShetlanderLeeftijd: 4 jaren 6 maanden
Soort: PonyHoogte: 87 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 272 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 12/09/2026
Producent: ginny_lover Winst: 38 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 8029.00
Uithoudingsvermogen918.52  Galop1358.51
Snelheid1517.48  Draf440.78
Dressuur1676.46  Springen2117.25
BLUP:
-72.76
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Shetlander
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
918.52
918.52
Snelheid
1517.48
1517.48
Dressuur
1676.46
1676.46
1676.46
Galop
1358.51
1358.51
Draf
440.78
440.78
Springen
2117.25
2117.25
2117.25
Deze merrie heeft 745 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique2xrose2** Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonnet2xnoirrose2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bande2xrose2** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonuscouleurKleur

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

pommeorGouden appel

uithoudingsvermogen:+5, snelheid: +5, dressuur: +5, galop: +5, draf: +5, springen: +5


Manege

-Prinses- is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 4 jaren 10 maanden
reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen