Ummi

Anciënniteit : 3 dagen
Algemeen klassement : 12981ste
Reserve : 4 919 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Lipizzaner Roodbruin
15:00
Energie
50%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 17.40

Uithoudingsvermogen
1.45
2.90
Snelheid
1.45
2.90
Dressuur
1.45
2.90
Galop
1.45
2.90
Draf
1.45
2.90
Springen
1.45
2.90
Ras: LipizzanerLeeftijd: 1 jaar
Soort: RijpaardHoogte: 148 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 257 kg
Vacht: Roodbruin Geboren op: 12/09/2026
Producent: Ummi

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

steen der wijzen
Genetisch potentieel Totaal: 8029.00
Uithoudingsvermogen1270.19  Galop1429.16
Snelheid1853.09  Draf918.52
Dressuur2117.25  Springen440.79
BLUP:
-97.47
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Lipizzaner
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1270.19
1270.19
Snelheid
1853.09
1853.09
1853.09
Dressuur
2117.25
2117.25
2117.25
Galop
1429.16
1429.16
Draf
918.52
918.52
Springen
440.79
440.79
Deze merrie heeft 746 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Pebbles is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

pictoalertPebbles zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar 1 jaar!

Reproductie

pictoalertPebbles zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar 1 jaar!

Informatie