willy0123

Anciënniteit : 5354 dagen
Algemeen klassement : 4de
Reserve : 441 241 087 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Argentijnse Criollo Donkerbruin
13:30
Energie
25%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 27768.90

Uithoudingsvermogen
4270.73
8541.46
Snelheid
3025.002
6050.00
Dressuur
3626.149
7252.30
Galop
1264.1645
2528.33
Draf
954.5345
1909.07
Springen
743.8675
1487.73
Ras: Argentijnse CriolloLeeftijd: 10 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 149 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 420 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 13/09/2026
Producent: willy0123 Winst: 380 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 26847.73
Uithoudingsvermogen7084.82  Galop2944.30
Snelheid5018.25  Draf3328.22
Dressuur6015.51  Springen2456.63
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H Blupt ৎ Gaucho's ୭
Moederdier: M BLUPT ৎ Gaucho's ୭
Argentijnse Criollo
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
7084.82
7084.82
7084.82
7084.82
7084.82
7084.82
Snelheid
5018.25
5018.25
5018.25
5018.25
5018.25
Dressuur
6015.51
6015.51
6015.51
6015.51
6015.51
Galop
2944.3
2944.3
2944.3
Draf
3328.22
3328.22
3328.22
3328.22
Springen
2456.63
2456.63
2456.63
Dit paard heeft 2627 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H BLUPT is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H BLUPT is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen