Pony Fjord Brunblakk
16:30
Energie
25%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 3802.63

Uithoudingsvermogen
316.575
633.15
Snelheid
490.79
981.58
Dressuur
366.7285
733.46
Galop
403.2785
806.56
Draf
214.383
428.77
Springen
109.56
219.12
Ras: FjordLeeftijd: 1 jaar 6 maanden
Soort: PonyHoogte: 135 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 261 kg
Vacht: Brunblakk Geboren op: 15/09/2026
Producent: Born in the Fjords

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 15102.26
Uithoudingsvermogen2562.33  Galop3142.60
Snelheid3993.88  Draf1722.59
Dressuur2854.38  Springen826.47
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: 20 Aang Air nomads
Moederdier: Char True Colors of the North
Fjord
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2562.33
2562.33
2562.33
Snelheid
3993.88
3993.88
3993.88
3993.88
Dressuur
2854.38
2854.38
2854.38
Galop
3142.6
3142.6
3142.6
3142.6
Draf
1722.59
1722.59
1722.59
Springen
826.479
826.479
Dit paard heeft 1454 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

Whisper is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

pictoalertWhisper zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar 1 jaar 6 maanden!

Reproductie

pictoalertWhisper zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar 1 jaar 6 maanden!

Informatie