powerda

Anciënniteit : 31 dagen
Algemeen klassement : 4338ste
Reserve : 126 227 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Lipizzaner Gestippeld grijs
18:00
Energie
26%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 13105.32

Uithoudingsvermogen
1027.0985
2054.20
Snelheid
1517.605
3035.21
Dressuur
1780.3375
3560.68
Galop
1128.1395
2256.28
Draf
742.98
1485.96
Springen
356.4975
713.00
Ras: LipizzanerLeeftijd: 12 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 166 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 498 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 19/09/2026
Producent: powerda Winst: 666 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0010
Drafrace 0100
Cross-country 0200
Showspringen 0020
Dressuur 0001
Genetisch potentieel Totaal: 15083.48
Uithoudingsvermogen2386.10  Galop2697.41
Snelheid3482.43  Draf1723.11
Dressuur3970.71  Springen823.72
BLUP:
46.86
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: A royal Story Dark side
Moederdier: Brandy Power's
Lipizzaner
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2386.1
2386.1
2386.1
Snelheid
3482.43
3482.43
3482.43
3482.43
Dressuur
3970.71
3970.71
3970.71
3970.71
Galop
2697.41
2697.41
2697.41
Draf
1723.11
1723.11
1723.11
Springen
823.724
823.724
Deze merrie heeft 1452 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+15, snelheid: +15, dressuur: +15, galop: +15, draf: +15, springen: +15

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
2. November 2026
Stal:
stal 2** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 13 jaren 6 maanden
reproductionDekkingen: 6
arbreStamboom
chevalNakomelingen