villose

Anciënniteit : 48 dagen
Algemeen klassement : 2142ste
Reserve : 140 712 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard KWPN Lever kastanje
18:00
Energie
28%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 12060.79

Uithoudingsvermogen
51.094
102.19
Snelheid
389.9375
779.88
Dressuur
2213.7695
4427.54
Galop
1355.943
2711.89
Draf
97.164
194.33
Springen
1922.486
3844.97
Ras: KWPNLeeftijd: 5 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 160 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 448 kg
Vacht: Lever kastanje Geboren op: 19/09/2026
Producent: villose

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 20740.06
Uithoudingsvermogen1123.24  Galop3263.46
Snelheid4143.17  Draf2244.67
Dressuur5334.57  Springen4630.93
BLUP:
-27.26
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: 4% vacht Blaze 21000 * Carpe Diem *
Moederdier: Kim V's KWPN
KWPN
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1123.24
1123.24
Snelheid
4143.17
4143.17
4143.17
4143.17
Dressuur
5334.57
5334.57
5334.57
5334.57
5334.57
Galop
3263.46
3263.46
3263.46
3263.46
Draf
2244.68
2244.68
2244.68
Springen
4630.94
4630.94
4630.94
4630.94
4630.94
Deze merrie heeft 2018 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+12, snelheid: +12, dressuur: +12, galop: +12, draf: +12, springen: +12

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8


Manege

Tot:
27. November 2026
Stal:
stal 2** drinkbak douche vlas

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 6 jaren 2 maanden
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen