MyLife

Anciënniteit : 15 dagen
Algemeen klassement : 12613ste
Reserve : 22 405 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Lusitano Lichtgrijs
10:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 551.19

Uithoudingsvermogen
31.229
62.46
Snelheid
45.869
91.74
Dressuur
68.396
136.79
Galop
48.7735
97.55
Draf
50.2365
100.47
Springen
31.0915
62.18
Ras: LusitanoLeeftijd: 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 113 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 136 kg
Vacht: Lichtgrijs Geboren op: 23/09/2026
Producent: MyLife

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 14153.81
Uithoudingsvermogen1603.83  Galop2504.87
Snelheid2355.71  Draf2580.00
Dressuur3512.64  Springen1596.76
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Boss First chokes
Moederdier: picto3Prinsespicto3
Shetlander
50.0%
Lusitano
50.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1603.83
1603.83
1603.83
Snelheid
2355.71
2355.71
2355.71
Dressuur
3512.64
3512.64
3512.64
3512.64
Galop
2504.87
2504.87
2504.87
Draf
2580
2580
2580
Springen
1596.76
1596.76
1596.76
Deze merrie heeft 1359 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Pony Kastanje
Star is minder dan 6 maanden oud en is nog bij haar moeder. Daarom hoef je haar niet in een manege op stal te zetten.

Training

pictoalertStar zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar 4 maanden!

Reproductie

pictoalertStar zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar 4 maanden!

Informatie