Deniro

Anciënniteit : 19 dagen
Algemeen klassement : 8330ste
Reserve : 70 440 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Paint Bruine Tobiano
08:00
Energie
94%
Gezondheid
100%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 885.19

Uithoudingsvermogen
74.7695
149.54
Snelheid
116.972
233.94
Dressuur
92.395
184.79
Galop
83.6605
167.32
Draf
24.1525
48.30
Springen
50.6455
101.29
Ras: PaintLeeftijd: 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 111 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 134 kg
Vacht: Bruine Tobiano Geboren op: 21/09/2026
Producent: Deniro

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 19482.90
Uithoudingsvermogen3291.33  Galop3682.71
Snelheid5149.08  Draf1063.18
Dressuur4067.19  Springen2229.41
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Mr Rock & Roll Paint By Tess06
Moederdier: Diva Deniro
Paint
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3291.33
3291.33
3291.33
3291.33
Snelheid
5149.08
5149.08
5149.08
5149.08
5149.08
Dressuur
4067.19
4067.19
4067.19
4067.19
Galop
3682.71
3682.71
3682.71
3682.71
Draf
1063.18
1063.18
Springen
2229.41
2229.41
2229.41
Dit paard heeft 1891 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard Roodbruine Tobiano
Jayjay is jonger dan 6 maanden oud en leeft nog met zijn moeder, je hoeft hem dus nog niet in een manege te plaatsen.

Training

pictoalertJayjay zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar 4 maanden!

Reproductie

pictoalertJayjay zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar 4 maanden!

Informatie