purpose

Anciënniteit : 3798 dagen
Algemeen klassement : 11de
Reserve : 23 265 383 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Quarter Horse Zweetvos kastanje
13:00
Energie
70%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 32607.08

Uithoudingsvermogen
4634.204
9268.41
Snelheid
1861.4265
3722.85
Dressuur
3783.0845
7566.17
Galop
2570.1365
5140.27
Draf
548.5265
1097.05
Springen
2906.1645
5812.33
Ras: Quarter HorseLeeftijd: 17 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 466 kg
Vacht: Zweetvos kastanje Geboren op: 21/09/2026
Producent: purpose Winst: 844 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 27108.84
Uithoudingsvermogen7153.71  Galop4291.21
Snelheid3094.64  Draf1475.20
Dressuur6262.55  Springen4831.53
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
7153.71
7153.71
7153.71
7153.71
7153.71
7153.71
Snelheid
3094.64
3094.64
3094.64
3094.64
Dressuur
6262.55
6262.55
6262.55
6262.55
6262.55
6262.55
Galop
4291.21
4291.21
4291.21
4291.21
Draf
1475.2
1475.2
Springen
4831.53
4831.53
4831.53
4831.53
4831.53
Deze merrie heeft 2655 sterren van uitmuntendheid.

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

F 27108.84 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

F 27108.84 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 18 jaren 4 maanden
reproductionDekkingen: 6
arbreStamboom
chevalNakomelingen