LienxFleur

Anciënniteit : 881 dagen
Algemeen klassement : 465ste
Reserve : 494 633 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen KWPN Bruin
09:45
Energie
89%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 484.76

Uithoudingsvermogen
17.2065
34.41
Snelheid
47.685
95.37
Dressuur
59.0895
118.18
Galop
38.9365
77.87
Draf
22.6475
45.30
Springen
56.8145
113.63
Ras: KWPNLeeftijd: een paar uur
Soort: RijpaardHoogte: 90 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 90 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 28/09/2026
Producent: beauu

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 14526.49
Uithoudingsvermogen1031.22  Galop2333.58
Snelheid2857.90  Draf1357.33
Dressuur3541.40  Springen3405.06
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Bravo Dark side
Moederdier: Luna beauu’s horses
Hannoveraan
50.0%
KWPN
50.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1031.22
1031.22
Snelheid
2857.9
2857.9
2857.9
Dressuur
3541.4
3541.4
3541.4
3541.4
Galop
2333.58
2333.58
2333.58
Draf
1357.33
1357.33
Springen
3405.06
3405.06
3405.06
3405.06
Deze merrie heeft 1396 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard Lever kastanje
Automatische aankoop is minder dan 6 maanden oud en is nog bij haar moeder. Daarom hoef je haar niet in een manege op stal te zetten.

Training

pictoalertAutomatische aankoop zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Reproductie

pictoalertAutomatische aankoop zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Informatie